(zpět do AKCÍ)

Neoficiální agility závody ve Šlapanicích
(fotky pod textem)

Dne 9.6.2007 jsme se zúčastnily neoficiálních agi závodů ve Šlapanicích. Ve "Šlapkách" jsem byla už minulý rok na ofic. závodech a byla jsem moc spokojená, tak jsem se i na tyto těšila. Organizace, parkury ani bufet nezklamali :-) Všechno pěkně klapalo. Dáša závodila v kategorii štěňátek, Belinka v LA1.
Nejdříve se běžela hra. S Dášenkou jsem běžela jako první ze všech a udělala jsem tu nejhorší a nejhloupější chybu... Po bezchybném a rychlém doběhnutí mi bylo oznámeno, že jsme diskvalifikovaní. A proč? Nechala jsem jí obojek. No jo, každý svého štěstí strůjce, že?
Belinka mi náladu vylepšila a první parkurek zaběhla také bez chyby a nejrychleji ze všech, takže z toho bylo první místo.
Dalším během byl jumping. Ten byl pro štěňátka taková trochu zakroucená a dlouhá rovinka. Dášenka zaběhla bez chyby, ale v čase ji předběhla borderka a kříženeček, takže skončila třetí. Byla by skončila líp, protože alespoň borderka před Dášou měla nějaká ta odmítnutí, ale ta se v kategorii štěňátek nepočítala.
Bela skončila pátá s tím, že prý nikdy v životě neviděla slalom ani kruh :-) No možná jí na to diváci skočili, zahrála to fakt dokonale, ale mě jen tak neobelstí.
V openu se Bela diskla za 3 odmítnutí zase na slalomu. Dášenka skončila na sedmém místě kvůli skočené zóně na áčku. No budeme na těch zónách ještě muset trochu zapracovat, ale Dáša je mladá a času má dost.
V součtu jsem se s Belou kvůli disku neumístily. S Dášou jsme byly celkově na čtvrtém místě, škoda té skočené zónečky, mohlo to být lepší ;-)
Kompletní výsledky najdete na stránkách www.kkslapanice.com.
Fotky máme dvě z vyhlašování, tak se mrkněte. Jsou obě velmi komické, na první Belinka vyplazuje jazyk a na druhé jsem já jako nějaký špión, tak se nelekněte :-) Jejich autorkou je Andrea Foralová, děkujeme!

PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK